top of page

Menü

WhatsApp Image 2020-04-12 at 15.57.21.jp

BİZE ULAŞIN

Sorularım var ?

 

Bunlar SSS bölümümüzde yanıtlanabilir.
Bilmeniz gereken her şeyi kapsamaya çalıştık.

 

E-posta : infomodelaraba@gmail.com

Müşteri destek hattı : (537) 499 69 26​

Veya iletişim formumuzu doldurun:

Success! Message received.

İPTAL, İADE VE DEĞİŞİM

Anchor 2

Siparişimi İptal Etmek İstiyorum, Nasıl Yapabilirim?

Siparişinizi oluşturduktan sonra iptal etmek istiyorsanız kargo çıkışınız yapılmadan önce müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşmanız gerekmektedir. İptal işlemi, teyidiniz alındıktan sonra tarafımızdan gerçekleştirilecektir.

Siparişim İptal Olduktan Sonra Ürün Bedelimi Ne Zaman Geri Alacağım?

modelaraban.com'da siparişiniz iptal edildiği anda tarafınıza bilgilendirme maili gönderilecek ve ücret iadeniz için işlem başlatılacaktır. Ödemenizin hesabınıza yansıması bankalara göre değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte ücret iadeniz en geç 10 iş günü içerisinde tamamlanacaktır.

Sipariş İptalinde Kargo Ücreti İade Edilir Mi?

Sipariş iptallerinde ürün çıkışı yapılmadığı için kargo ücreti de dahil olmak üzere tüm tutar tarafınıza iade edilecektir.

Ürünümü İade Etmek İstiyorum, Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

modelaraban.com'dan aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için ürünün orijinal ambalajı açılmamış olmalı ve ürün hiçbir şekilde kullanılmamış olmalıdır. Bu koşullarda olmayan ürünler kesinlikle iade kabul edilmeyecektir. , Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak yapmanız gerekmektedir. 

Ürün İade Ederken Kargo Ücreti Ödeyecek Miyim?

modelaraban.com ürün iadelerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. Ürün iadelerinizi karşı ödemeli olarak anlaşmalı firmamız olan Aras Kargo ile yapabilirsiniz. Aras Kargo dışında herhangi bir kargo firması ile ürün iadesi yaparsanız kargo bedeli tarafımızdan karşılanmayacaktır.

Ürün İademin Bedeli Tarafıma Ne Zaman ve Ne Şekilde Aktarılacak?

İade ürün bedeliniz, alışverişinizi ne şekilde yaptıysanız o şekilde tarafınıza ödenecektir. Taksitli alışverişler taksitli olarak, peşin alışverişler ise peşin olarak kartınıza yansıyacaktır. Banka havalesi ile yapılan siparişler aynı şekilde banka havalesi olarak iade edilecektir. Para iadesi bankanızın yoğunluğuna göre 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.

WhatsApp_logo_icon.png
bottom of page