Menü

Klasik Otomobil Kontrol Paneli
indir.png

2014 yılında ilk tohumları atılan Model Araba markasıyla doğan Online’ın bir parçası olarak hayatına devam etmeye başladı. Bugün Model Araba, geldiği konum itibarıyla Türkiye ve bölgesinin büyüyen bir e-ticaret şirketi olmakla beraber, Türkiye’de Model Araba ve Maketler alanında satış yapan şirketler arasında yer almaktadır.

Model Araba; 2014 yılından bu yana, dijital dönüşümü desteklemeye ve perakende sektörü ile el ele büyümeye devam ediyor. E-ticarette müşteri deneyimi ve alışverişi kolaylaştıran çözümleriyle geniş kategori ve ürün seçeneklerini tek tıkla müşterilerinin ayağına taşıyor. , Model Araba müşterilerine sunduğu kolaylıklar ve avantajlarla online alışveriş alışkanlığının yaygınlaşmasına, e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük ediyor.

Model Araba vizyonunun bir sonucu olarak; online perakende hizmetini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırırken, tüm paydaşlarının hayatını kolaylaştırıyor.

Kuruluşundan bugüne hızlı büyümesini sürdüren Model Araba, bugün yaklaşık 20 kategoride, yüzlerce ürün çeşidiyle aylık  100 binden fazla ziyarete ev sahipliği yapıyor. Geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Model Araba, ürün çeşitliliğini ve hizmet kolaylıklarını da her geçen gün yeni yatırım ve işbirlikleriyle artırarak müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Model Araba, Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkıda bulunurken müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam etmek için çalışmalarını sürdürüyor.

HAKKIMIZDA

WhatsApp_logo_icon.png